Kartka świąteczna

DRODZY PRZYJACIELE,

życzymy Wam i Waszym Najbliższym radosnych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych MIŁOŚCI, którą nas obdarza i której nas uczy Nowonarodzony.

Wypełnijmy Nasze Serca NADZIEJĄ na odrodzenie ludzi i świata, która jest kolejnym obok miłości przesłaniem Świątecznego Oczekiwania i Spełnienia.

W Wigilijny Wieczór, kiedy będziemy się dzielić Opłatkiem i składać życzenia, pamiętajmy o Bliskich, Przyjaciołach, Koleżankach i Kolegach oraz Znajomych, którzy myślami są przy Nas, oraz nie zapominajmy o Tych, którzy odeszli do Domu Ojca – przygotowane dla Nich Wszystkich miejsce przy Stole Wigilijnym niech zawsze czeka na Wszelkich Gości i Wędrowców – peregrynujących przez świat nie tylko motocyklem.

Zaś Nowy Rok niechaj przyniesie pokój Nam, Naszym Rodzinom i Wspólnotom, spełnienie, również w podróżowaniu, a także szczęśliwe dni w zdrowiu i rodzinnym cieple. Napełnieni Duchem Świętym nawracajmy się i dawajmy świadectwo o Chrystusie „owocami Ducha Świętego” – miłością, zrozumieniem i wyrozumiałością dla najbliższych, cierpliwością w przeżywaniu trudów codziennego dnia, pokorą w znoszeniu zależności od innych, wdzięcznością, umiejętnością współodczuwania i uczenia najbliższych doceniania wagi przeżywanego czasu i radości z darowanej każdemu z nas kolejnej minuty życia.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwego Nowego Roku i Szerokości na Naszym ziemskim Camino!!!

JAZDA DUCHA